Rahti 5 €  
Rahtivapaasti yli 28 €  

Etsi kauppa

Svenska DjurApoteketin tuotteita myydään sekä verkkokaupassamme että jälleenmyyjiemme liikkeissä. Alla on lista jälleenmyyjistämme. Liikkeet on lueteltu aakkosjärjestyksessä paikkakunnan mukaan.

Tuotteitamme on myös isojen ketjujen ja useiden verkkokauppojen valikoimissa sekä apteekeissa. Näiden yritysten logot näkyvät sivun alaosassa.

Haluatko jälleenmyyjäksi? Ota yhteyttä Linda Johnssoniin, osoite linda@svenskadjurapoteket.se

 

Liike Osoite Postinro. Paikkakunta Puhelin Sähköposti
Anne-Lis Hundsim Ängvaktargatan 3B 441 38 Alingsås 0704-916832 info@annelishundsim.se
Scalarens Zoologiska Färgaregatan 18 441 31 Allingsås 0322-636435 scalarenszoologiska@hotmail.com
Sussies Häst&Fritid Vincents väg 4 44192 Alingsås 0708-8425640
Arboga Häst & Hund Ångbåtsgatan 3 732 31 Arboga  073-681 58 21 rony.marklund@hotmail.com
Pepitas Hundshop Järntorget 10 732 30 Arboga 070-8508333 info@pepitashundshop.se
Hund Fitness Södra Byvägen 45 290 37 Arkelstorp 0762-048437 info@hundfitness.se
Arvika Smådjursklinik Solbergsgränd 2 B 671 31 Arvika 0570-47760 info@arvikasmadjursklinik.se
Arvika Zoo Kyrkogatan 26 671 31 Arvika 0570-14755 perlstrom82@gmail.com
Jösses Hundtjänst Kyrkogatan 31 671 31 Arvika 070-2725584 josshundtjanst@gmail.com
Rehabtassen Olof den heliges väg 36 671 93 Arvika 0706-603727 jennie.m.nilssom@live.se
CRT ZOO Älvsjö Harpsundsvägen 185 124 59 Bandhagen 08-7773321 info@crtzoo.se
Kattis Hundmottagning Vijvägen 44 817 40 Bergby 0703-736822 info@kattishundmottagning.se
Vacker Tass Boden Stuvegatan 14 961 33 Boden 0921-10280 sandra@vackertass.se
Fyra Tassar Borlänge Hantverkargatan 5 781 71 Borlänge 0243-86860 fyratassar.blge@gmail.com
Tassarnas Favorit Hållingsgatan 15 504 35 Borås 033-414314 info@tassarnasfavorit
Newmountain’s djur & Gårdsbutik Brefaryd Gösbo 333 74 Bredaryd 0722-080800 newmountainskennel@gmail.com
Wilobokens Gård AB Norrmanssträde 1 289 41 Broby 0738-549303 info@wiloboken.se
Zoo.se Bromma Blocks Ulvsundavägen 191E 168 67 Bromma 08-280740 kontor@zoo.se
Djurens Värld Helens Zoo Malmvägen 1 295 39 Bromölla 0456-29292 helenszoo@telia.com
Hund & Hästskupuntör Överbyn 235 83498 Brunflo 0730-504065 linda@lindalaser.se
Hundproffsen Sävastebo 101 743 86 Bällinge 073-6123844 yessy_cool@hotmail.com
Eda Djurcenter Morast Nyhem 673 92 Charlottenberg 0571-774727 edadjurcenter@gmail.com
Pet Products Charlottenberg Industrigatan 8 673 32 Charlottenberg 0571-20004  djurtillbehor@telia.com
Dalby Djurshop Hällestadsvägen 1 247 50 Dalby 046-201128 dalbydjurshop@telia.com
Hunddrömmen Rosornasväg 11 182 38 Danderyd 070-2791288 jarl@hunddrommen.se
Djurö Hund & Katt Granbergsvägen 6 139 73 Djurhamn 08-57154806 info@djurohundochkatt.se
Christensen Förvaltning Duvedsbyn 165 830 15 Duved 070-2902295 vindmyrens@gmail.com
Perronova Petersgatan 6 267 77 Ekeby sofie.nordstrom5@gmail.com
Djurknuten Mälarötorg 3 17830 Ekerö 0738-222210 info@djurknuten.se
Djurens Värld Eksjö Nybrogatan 7 575 31 Eksjö 0381-15080 info@eksjodjuraffar.se
Mera Dog Litslena Sneby 10 745 96 Enköping 0171-412175 info@meradog.se
Härligt Hundliv Siggamåla 27 370 17 Eringsboda 0723-964479 info@harligthundliv.se
Eskilstuna Hundcenter Skjulstagatan 3 hus 6 632 29 Eskilstuna 016-519198 louise@eskilstunahundcenter.se
Djurspecialisten Lohegatan 43 633 55 Eskilstuna 016-131644 info@djurspecialisten.se
RK Rehab Olstorpsvägen 11 63508 Eskilstuna 0707-596540 rkrehab@outlook.com
Anicura Samuelsdalsgatan 2B 791 61 Falun  023-64610 linda.edling@anicura.se
Kopparjyckens Hundcenter Ingvarsvägen 9A 791 77 Falun 070-0630088 kopparjycken@hotmail.com
Koppartassens AB Ingarvsvägen 9 A 791 77 Falun dicanderj@gmail.com
Tasscompaniet Åsgatan 6D 791 30 Falun 023-24449 tasscompaniet@gmail.com
Dashing Dogs Sivers väg 12 439 73 Fjärås 0761-624050 info@dashingdogs.se
Djurcenter i Flen Södra Kungsgatan 8 642 35 Flen 0157-12022 magnus@flenshundcenter.se
Hundshopen Forshaga Storgatan 43 B 667 39 Forshaga 054-872250 hundshopenforshaga@gmail.com
Gingri Motor AB Gingri Berghäll 513 95 Fristad 070-9776607 malin.ekman@gingrimotor.com
Distriktsveterinären Frändefors Klockaregatan 1 462 69 Frändefors 010-1229300 martina.wahlqvist@dv.sjv.se
LM Dog Collection Sliparegatan 1 462 69 Frändefors 0521-40070 baccardi120522@gmail.com
Mina Tassar Kungshäll 2 179 97 Färentuna 0707-927272 info@minatassar.se
Full Fart Hundkurser Bläsinge 235 386 96 Färjestaden 073-7669913 anja.giermann@telia.com
Djurkollo Östra Stationsvägen 38 820 77 Gnarp 073-5068524 kontakt@djurkollo.se
Gnesta Djurcenter Vackerby Industriväg 19 646 34 Gnesta 0158-20046 butiken@gnestadjurcenter.se
Gråbo Djurtillbehör Mjörnbotorget 443 42 Gråbo 0707-961673 emeliehagelin@hotmail.com
Evidensia Djurklinik Norra Gatan 1 803 21 Gävle 0261-06310 maria.olsson@evidensia.se
Gävleborgs Zoo Kryddstigen 8 802 92 Gävle 0261-21011 gavleborgszoo@hotmail.com
Göteborgs Hundsim Åskvädersgatan 1 418 34 Göteborg 073-9780712 info@goteborgshundsim.se
Hundxtra Stampereds Gård 1 418 78 Göteborg 073-5344714 info@hundxtra.se
Huveröds Backaplan Gamla Tuvevägen 21 417 05 Göteborg 031-224045 huverods.backaplan@telia.com
Munkebäcks Hund&att Björcksgatan 29 41652 Göteborg 031-533238 munkebackshundochkatt@gmail.com
Mörk&Söner Järnvägsgatan 23 533 30 Götene 0511-50680 mork.soner@telia.com
Smådjursveterinären Blomsterhultsgatan 19 694 35 Hallsberg  073-615 29 94 info@smadjursveterinar.se
Häromi Lundåsvägen 10-12 763 82 Hallstavik 08-6531300 info@haromi.se
Djurens Värld Halmstad Skolgatan 4 302 32 Halmstad 035-101800 info@dvhalmstad.se
Dogz Flygaregatan 12 302 38 Halmstad 035-123344 info@dogz.se
Hundhälsan Nolgårdsvägen 37 663 41 Hammarö 070-2496703 theresemalgerud@hotmail.com
Häst & Hälsa Bäck, Ängsgården 340 13 Hamneda 070-3522571 sophie@hastohalsa.se
CRT ZOO Handen Söderbymalmsvägen 2A 136 45 Handen 08-7773321 info@crtzoo.se
Foderboden Södertörn AB Hantverkarvägen 42 136 44 Handen info@foderboden.se
Haninge Djurbutik Drakslingan 2 136 46 Handen 0793-399020 haningedjurbutik@gmail.com
Anjinsans Djurshop Mogatan 4 254 64 Helsingborg 042-157133 anjinsans@telia.com
Hund&Kattshopen i Ramlösa Landskronavägen 23B 252 32 Helsingborg 042-385520 pernilla@hkshopen.se
4legs4life – ZaWicca Gasverksgatan 34 252 44 Helsingborg 0733-926745 zawicca@outlook.com
EquiGroomer Sverige Eriksberg Hökhult 524 93 Herrljunga 0702-009373 webshop@equigroomer.se
Pite Hundsim Höglandsnäsvägen 151 994 91 Hortlax 073-0524979 dyse_88@yahoo.se
Glada Hunden Skördevägen 1 824 34 Hudiksvall 0723-896321 gladahundens@gmail.com
Petras Häst & Smådjur Oskarsgatan 26 57730 Hultsfred 0495-49990 petra@petrasdjur.se
FysioCanis Vintergatan 8C 561 30 Huskvarna 0736-885955 kontakt@fysiocanis.se
Hannas Hundhälsa  Guldvingevägen 5  438 92  Härryda  070-5776247 hannashundhalsa@gmail.com
Aktiva Hässleholms Tassar Västertorg 2 281 47 Hässleholm 0451-15506 info@aktivatassar.se
HessleZoo Helsingsborgsvägen 8 281 41 Hässleholm 0451-10248  dennis.ovredsson@gmail.com                          
Kullabygdens Smådjursklinik Storgatan 58D 263 61 Höganäs 042-342100 admin@kbvet.se
Mastdunga Hund & Fritid Mastdunga 245 52398 Hökerum 072-3002600 helena.lyckoskog@ifskaraborg.se
Hönö Djurbutik Västra vägen 71 475 32 Hönö 0319-68414 honodjurbutik@gmail.com
Camillas Hundrehab Nya Sätoftavägen 4A 243 45 Höör 0413-24850
TEBA Transportvägen 4 243 35 Höör 0413-554670 info@teba.se
HuskyGård Mushing & Equipment Höstsätern Sätervägen 14 790 91 Idre 0253-20965 info@huskygard.se
Annelis Hundtjänst Stora vägen 55 825 31 Iggesund 070-5590399 anneli.hudik@hotmail.com
K9rehabcenter Iglasjövägen 18 372 75 Johannishus 0733-168178 info@k9rehabcenter.se
Rilo Zoo Solåsvägen 12 553 03 Jönköping 070-1463007 info@rilo.se
HST Fortifikationsgatan 546 30 Karlsborg 0733-508595 info@kbghundtjanst.se
Karlshamns zoologiska Drottninggatan 44 345 35 Karlshamn 0454-182 90 butiken@khamnzoo.se
Kung Grim’s Hund och katt Drostvägen 14 691 33 Karlskoga 070-3443272 kunggrim@spray.se
Serigstad Trading Alkvettervägen 26 691 91 Karlskoga 070-7641145 serigstad_trading@yahoo.com
Thomas Zoologiska Västra Rävåsgatan 1 691 34 Karlskroga 0586-37555 t.zoologiska@yahoo.se
Hundbiten Karlskrona AB Hantverkaregatan 35 37135 Karlskrona 070-6251169 kontakthundbiten@outlook.com
Zoophies Järavägen 2 371 50 Karlskrona 0761-873214 sophie@zoophies.se
AB Solstadens Smådjursklinik Frögatan 4 65343 Karlstad 0541-50620 info@solstadenssmådjursklinik.se
Dogorama Hundsporthall  Rådalsvägen 13  653 50 Karlstad  070-2925555 info@dogorama.se